Díl 11. V rychlosti - 1.2.2024

1. 2. 2024| Matyáš Suchý

Podívejte se na jedenáctý díl našeho seriálu Novinky ze Santinky, který vychází každý měsíc a dozvíte se více o fungování naší ScioŠkoly.🏫

V tomto díle se v rychlosti dozvíte například více o našem ScioPlese a ostatní události minulého měsíce. 👗

🌐Odkazy:

Web ScioPlesu

Milí rodiče a vážení příznivci Dejvické ScioŠkoly, vítáme vás při sledování dalšího dílu z nekonečné řady seriálu Novinky ze Santinky.

Rádi bychom vás pozvali na náš třetí ScioPles, který se bude konat 23.2. Ano, je to pravda, na Marjánce. Na Marjánce. A co si vezmeš na sebe? To nechci říkat. Dobře, tak já přejdu k tomu, co jsme zažili v lednu.

V lednu jsme zažili úžasnou vánoční hru se zpěvy a tanci, kterou předvedl dramatický kroužek prvního a druhého trojročí.

Pak jsme pozvali rodiče na den otevřených dveří do prvního trojročí a tam je provázely děti ze třetí třídy. No a kromě toho jsme zažili ještě zápis do první třídy. A co ještě bylo v lednu, Olivere?

Potom celý leden druhé a třetí trojročí místo tělocviku chodilo na brusle na Letnou.

A druhé trojročí zažilo zajímavou akci, bojovku na Vyšehradě.

Umpalumpa, náš školní časopis, bude vydán již tuším po páté. A pak tam bylo ještě něco dalšího.

Potom nás přišli pozdravit deváťáci, minulí absolventi naší ScioŠkoly a třetí trojročí se jich mohlo ptát na různé otázky ohledně přijímaček a jich školy. A pro mě to bylo zajímavé tím, že oni tam mluvili o tom, co jim tato škola dala, jaký benefit do střední školy. Tak to určitě se bude zase opakovat příští rok.

A v únoru vás zveme na Den jinak aneb školu v rukou rodičů. A to je z naší strany asi všechno. Nezapomeňte na recepci na lístky na náš ples a mějte hezký den. Na shledanou.

Johana Codlová a Oliver Klett

Přepsal a natočil: Matyáš Suchý 8. třída